BéKSZI tanulók Észtországban

BéKSZI tanulók Észtországban

Két cukrász és egy szakács végzős diákja járt szakmai gyakorlaton az észtországi Paide városában.
Jó ütemben halad a beiskolázás

Jó ütemben halad a beiskolázás

A várakozásoknak megfelelően alakult az idei beiskolázás a BÉKSZI-ben.
A BÉKSZI diákjai kirándultak Erdélyben

A BÉKSZI diákjai kirándultak Erdélyben

24 fős BÉKSZI-s delegáció vehetett részt egy kiránduláson Erdélyben.

Program hírek

Az 55. Húsipari termékgyártó Országos Szakma Kiváló Tanulója Verseny végeredménye

Az 55. Húsipari termékgyártó Országos Szakma Kiváló Tanulója Verseny végeredménye

A Földművelésügyi Minisztérium és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara szervezésében megvalósult megmérettetésnek idén a Harruckern János Középiskola adott otthont.

A 22 végzős versenyző közt egy hazai indulónk is volt. Az elméleti és gyakorlati feladatokból álló versenyt magas szakmai színvonal jellemezte, így a versenyzők közül 19-nek a tanév végén már nem kell szakmunkásvizsgát tennie.

Képgalériánkat megtekintheti az alábbi linkre kattintva.


A végeredmény:


1. Kondákor Gergő (Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium)
2. Kovács Árpád (Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola)
3. Horváth Donát István (Veres Péter Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium)
4. Novák Martin Balázs (Batthyányi Lajos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium)
5. Kosik János (FM KASZK Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium)
6. Kurucz Tibor (Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium)
7. Takács Dániel (FM KASZK Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium)
8. Nyikita Levente (Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola)
9. Kis János (Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola)
10. Pintér Ádám (Veres Péter Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium)
11. Makaró Renátó (Kinizsi Pál Élelmiszeripari Szakképző Iskola)
12. Hutóczki Ferenc (Debreceni Irinyi János Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola)
13. Kárándi Sándor (Széchenyi István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium)
14. Zsákai László (Szolnoki Szolgáltatási Szakközép és Szakiskola Ruhaipari Tagintézménye)
15. Eke Attila (Harruckern János Középiskola, Gyula)
16. Kunkli Péter (Debreceni Irinyi János Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola)
17. Lázár Tamás (Fodor József Élelmiszeripari Szakképző Iskola)
18. Simon Levente (Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola)
19. Brauner Péter (Kinizsi Pál Élelmiszeripari Szakképző Iskola)
20. Kovács Ádám (Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola)
21. Faragó Imre (Széchenyi István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium)
22. Tóth Sándor (Széchenyi István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium)

  • Békés megye

  • Termékpiac

  • Munkaerő

  • Egészség

  • Turizmus

  • Rendezvény

  • Foci